-20 %

WMF

Aroma parní vložka velká Vitalis

  • 1 142 Kč 914 Kč
  • skladem 2 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM1740136040
Značka: WMF
Série: WMF Vitalis
Designér: Peter Ramminger
Barva / rozměry: d 22 cm, š 15 cm, v 5 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
vhodné do myčky

Popis produktu

Aroma parní vložka Vitalis je v nabídce ve dvou různých velikostech. Velké parní vložky je možné umístit do parního roštu v počtu dvou kusů, malé parní vložky můžete vložit v počtu čtyř kusů. Vložky použijete v případě menších porcí nebo vaříte-li více příloh současně.

Stále více moderních kuchyní je vybaveno zabudovaným pekáčem, založeným na principu páry. Parní rošt a vložku Vitalis můžete použít do všech běžných přístrojů. Můžete tak připravovat několik různých příloh, nebo dokonce celé menu současně.

Aroma parní vložka velká Vitalis WMF ve stručnosti:

  • Vynikající pro zdravou přípravu pokrmů.
  • Možno využít i v různých přístrojích.
  • Vhodné pro vaření více příloh současně.
  • V nabídce ve dvou velikostech.

S WMF pekáčem Vitalis můžete pokrmy šetrně připravovat v páře. Vaření v páře je po celém světě považováno za nejzdravější metodu vaření. Princip je jednoduchý. Potraviny během tohoto procesu neleží ve vodě a nevylučují tak do vody látky v sobě obsažené. Díky tomu si uchovají drahocenné vitamíny a minerální látky. Vaření v páře je vhodné k přípravě všech pokrmů, u kterých není potřeba, aby se zatáhly a byly křupavé. Zelenina zůstane jemná a pevná, drůbež šťavnatá, ryby se nerozpadnou. V páře se Vám nic nevysuší ani nepřipálí. Pokrmy si uchovají svou intenzivní, specifickou chuť, takže můžete výrazně omezit solení. Vynikající vedení tepla pomocí páry se postará o to, aby se potraviny rovnoměrně uvařily i uvnitř. Pro tuto metodu vaření vyvinul WMF ideální systém pekáčů Vitalis Aroma.

KÓD VÝROBCE: 17.4013.6040

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.