Produkt se už neprodává

Akční set pekáč na lasagne červený Burgundy

2x ramekin zdarma

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Zvýhodněný set obsahuje:

  • 1x Pekáč na lasagne 35 x 26 cm, č. výr.: EH349642
  • 2x Ramekin Ø 9 cm, č. Výr.: EH341028 - jako dárek!

Pekáč na lasagne díky své hloubce umožní přípravu lasagní, lahodné moussaky, zapečených brambor či gratinované zeleniny. Stejně tak dobře jej můžete použít na domácí nákypy a koláče. Snadno se s ním manipuluje díky praktickým uchům. Keramika High Resistance® zajistí, že servírované pokrmy zůstanou dlouho po vyjmutí z trouby teplé. Originální recept od Emile Henry na nejlepší masové lasagne naleznete zde.

Zapékací miska Ramekin, jež získáte jako dárek k nákupu, je pak vhodná na zapékání a dušení malých, jednotlivých porcí pokrmů, lze použít na gratinované brambory nebo mini bábovky a muffiny či suflé, které v této misce budou na prostřeném stole vypadat skvostně. Nebo v ní můžete servírovat různé omáčky ke grilování, salsu k nachos, oříšky apod.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EH349742

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu